Automjeteve Tracker GP5000 - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

Automjeteve Tracker GP5000

Përshkrim i shkurtër:

GP5000 është një tracker automjet inteligjente e cila mund të zbulojë më shumë statuse, si dhe punën me sensor origjinal karburantit. Ajo ka qenë përdorur gjerësisht në monitorimin e largët dhe menaxhimin e flotës logjistikës, konkrete përzierjen flotës, flota marinar, flota taksi dhe ndërtimit makinerive, etj me funksion të shumë I / O ports- 11 inputet, outputet dhe 8 1 TTL portin serik.


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

montim

Produkt Tags

GP5000 është një tracker automjet inteligjente e cila mund të zbulojë më shumë statuse, si dhe punën me sensor origjinal karburantit. Ajo ka qenë përdorur gjerësisht në monitorimin e largët dhe menaxhimin e flotës logjistikës, konkrete përzierjen flotës, flota marinar, flota taksi dhe ndërtimit makinerive, etj me funksion të shumë I / O ports- 11 inputet, outputet dhe 8 1 TTL portin serik.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Mbështetja Monitorimi i karburantit me sensor automjeteve origjinale karburantit, saktësia varet automjeteve sensor origjinal karburantit.

  2. Konsumi i ulët të energjisë dhe input të gjerë tension.

  3. Geo-gardh.

  4. Më shumë se 17 lloje të alarmet.

  5. Më shumë se 10 lloje të pajisjeve të jashtme janë të mbështetura me kornizë të shkëlqyer rizhvillimit.

  6. 43200 copë e ruajtjes së të dhënave historia.

  7. Pjesa ndashëm për importimin e të ruajtur tarifën tuaj.

  lloj Përshkrim
  Funksioni themelor Mode transmetimit TCP / UDP / SMS
  lloj Interval për ngarkim të të dhënave Koha Intervali Intervali / Distance / Angle variacion
  rrjedha e të dhënave mënyrë të kursimit / e kontrollit të energjisë Fabrika Vendosja / Përshtatje / GPS pushtet modul off
  Statistikat kilometrazhin GPS kilometrazhin / kilometrazhin elektronike
  Remote Dëgjoni-in Active / Passive
  Geo-gardh 32
  lloj alarmi GPRS / EMAIL
  Domain name mbështetur
  dhënave Zonë Blind ngarkimi shtesë
  magazinimit historia e të dhënave (43200 copë)
  Historia Mënyra nxjerrjen e të dhënave Active / Passive
  antenë GPS hapur / qark të shkurtër zbulimin / GPS sinjal ngarkimi në kohë reale.
  Self-check / vetë-shërim / vetë-mbrojtje / Built-in bateri
  alarm 17 lloje
  pajisjeve të jashtme MDT (Dërgimi screen)  
  sensor karburantit analog
  kamera CCD  
  RFID  
  fjalëkalimi tastiera  
  skaner barcode  
  Sensor temperature  
  Kontrolli Funksioni Distanca preu pompën e karburantit
  I / O Port
  11 I / O hyrje
  1 analog të dhëna sinjal (0-5v)
  1 Pulse hyrje sinjal (<3.8v, 2KHZ)
  8 Switch output sinjal
  1 TTL port serial

   

  Dimension (LxWxH) 121x82x29mm
  peshë 850g (me pajisje standarde)
  aktuale të punës 80-120mA
  Tensioni punues 10-30V
  Bateria backup 8.4V, 400mAh Ni-MH Battery
  GPS Chip SIRF Star III
  GSM Band 850/900/1800/1900 Mhz

   

  Dimension (LxWxH) 121x82x29mm
  peshë 850g (me pajisje standarde)

   

  2016-05-24-43efe50c9b-6e0b-47f0-a79a-132efb4c59ad

 • 
  WhatsApp Online Chat!