Zgjuar Trailer GP6000F - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

Zgjuar Trailer GP6000F

Përshkrim i shkurtër:

JT703B është një terminal i zgjuar e cila është përdorur për ndjekjen mobiletrailer dhe zgjidhje të menaxhimit. Ajo është me karakteristika: menaxhimin intelligentpower, panel diellor për të akuzuar, bateri e madhe e kapaciteteve (3 vjet lastworking kohë në gatishmëri), status enë zbulimin, i papërshkueshëm nga uji IP67. Është suitableto rimorkio ndjekja largët zgjidhje.


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

montim

Produkt Tags

JT703B është një terminal i zgjuar e cila është përdorur për ndjekjen mobiletrailer dhe zgjidhje të menaxhimit. Ajo është me karakteristika: menaxhimin intelligentpower, panel diellor për të akuzuar, bateri e madhe e kapaciteteve (3 vjet lastworking kohë në gatishmëri), status enë zbulimin, i papërshkueshëm nga uji IP67. Është suitableto rimorkio ndjekja largët zgjidhje.


 • Previous:
 • Next:

 • 1, në kohë reale Pozicionimi dhe ndjekja

  2, kapaciteti Inbuilt madh bateri rechargeable

  3, i projektuar me panel diellor për burimet e energjisë të jashtme

  4, bateri Low funksion alarm

  5, Suppport të zgjohem deri në gatishmëri

  6, i akuzuar nga fuqia e jashtme e rimorkios

  7, ngarkuar / shkarkohen zbulimin gjendja e konteinerit

  8, i papërshkueshëm nga uji IP67

  lloj Përshkrim
   funksioni themelor pozicionimin në kohë reale dhe ndjekja
  Kapaciteti inbuilt madh bateri rechargeable
  Designed me panel diellor për burimet e energjisë të jashtme
  funksion alarm bateri të ulët
  Mbështetje të zgjohem deri në gatishmëri
  Akuzuar nga fuqia e jashtme e rimorkios
  Ioaded / shkarkohen zbulimin statusi i enë
  i papërshkueshëm nga uji IP67
  parametër Dimension (L x W x H) 193mmx84mmx34mm
  peshë 600g
  material Aliazh alumini & ABS inxhinier plastike
  Ndërtuar në bateri 12000mAh bateri rechargeable
  temperatura e punës -20 ℃ - + 85 ℃
  temperatura Storage -40 ℃ - + 85 ℃
  Lageshtia relative 5% - 99%
  Mbrojtja Grade IP67
  Mesatarja aktuale gatishmërisë 0.2mA
  aktuale mesatare të punës Më pak se 90mA
  Panel diellor Polycrystalline silic 5 V / 250mA
  GPS Antena Designed me antenë të jashtme qeramike (1m)
  GSM Frekuenca 850/900/1800/1900 Mhz
  Dimension (L x W x H) 193mmx84mmx34mm
  peshë 600g

  2017-10-18-191be938b7-02c3-4141-b8a3-da8c96f466c9 2017-10-18-374df8d974-fd2a-4a45-b52c-b74e5838babe 2017-10-18-2821413211-0aaa-4ced-81be-c98c2d5281fc

 • 
  WhatsApp Online Chat!