Smart Lock JT705 - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

zgjuar Lock JT705

Përshkrim i shkurtër:

Smartcontainer monitor pajisje JT705, është një lloj pajisje që përdoret për enë ISO, enë refeer, aplikimin van kamion. Ajo ka timetracking vërtetë funksion, unsealing nga online ose offline pranë terren, zbulimin aroundenvironment e ngarkesave, monitorimin e sjellje e kyçit, si: në qoftë se dera positionor temperatura e brendshme është ndryshuar, sistemi mund të dërgoni alarme. Ajo mund të detectthe sjelljen e dismouting dyer, ngarkesave lënë enë, dhe mund të kontrollojë theillegal zbërthim dera dhe vjedhje ngarkesave probl ...


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

Produkt Tags

Smartcontainer monitor pajisje JT705, është një lloj pajisje që përdoret për enë ISO, enë refeer, aplikimin van kamion. Ajo ka timetracking vërtetë funksion, unsealing nga online ose offline pranë terren, zbulimin aroundenvironment e ngarkesave, monitorimin e sjellje e kyçit, si: në qoftë se dera positionor temperatura e brendshme është ndryshuar, sistemi mund të dërgoni alarme. Ajo mund të detectthe sjelljen e dismouting dyer, ngarkesave lënë enë, dhe mund të kontrollojë theillegal zbërthim dera dhe vjedhje ngarkesave problem.


 • Previous:
 • Next:

 • Real-time Tracking

  Remote ose On-site bëjë të njohur

  Perceptimi mjedisor: Temperature.Humidity.Light dhe kështu me radhë

  Kushti Perceptimi: Attitude.Rellover dhe Monitorimi Crash dhe kështu me radhë

  lloj Përshkrim
      

   

   

   

  themelor

  funksion

  ndjekja në kohë reale Vendndodhja, shpejtësia, drejtimi
  Real-time monitorimin e gjendjes Seal ose Status bëjë të njohur, Real-time Voltage
  Seal ose bëjë të njohur Remote ose On-site bëjë të njohur
  Mënyra Password Dinamike dhe statike Password
  Perceptimi Mjedisit temperatura, lagështia, të lehta dhe kështu me radhë.
  gjest Perceptimi Gjashtë-Axis Sensorë shpejtësie
    alarm zhbllokimit të paligjshme
  Mbi-e kohës zhbllokimit
  Në mënyrë të paligjshme Hapja e Back Cover
  Tension i ulët
  lloj Përshkrim
      

   

   

   

  parametrat

  Dimension (L x W x H) 223mm × 130mm × 53mm
  Gjatësia e String 450mm
  peshë 4kg
  material Lock: alumini, String: Carbon Steel
  Temperatura të punës -20 ℃ - + 70 ℃
  Storage Temperatura -40 ℃ - + 85 ℃
  Lageshtia relative 5% -99%
  tarifimit Voltage 5V
  aktuale të punës Mesatarja aktuale e punës: <120mah <> Average Gatishmëria e tanishme: <4mah <>
  Battery Kapaciteti 20000mAh
  Mbrojtja Grade IP67
  SIM Slot Micro Card SIM
  GPSGSM Antena Embedded
  Bluetooth Module MHz: 2.402GHz-2.480GHz
  GSM Module Quad Band: GSM800, GSM900, DCS1800, PCS1900
  Dimension (L x W x H) 223mm × 130mm × 53mm
  Gjatësia e String 450mm
  peshë 4kg
 • 
  WhatsApp Online Chat!