Portable Tracker JT600C - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

Portable Tracker JT600C

Përshkrim i shkurtër:

JT600C është një multi-funksion GPS tracker vogël integruar me tiparet e tracker automjeteve dhe tracker portativ. Jo vetëm të vogla, i papërshkueshëm nga uji dhe të pajisur me bateri të madhe backup si gjurmuesit portativ, por me kusht edhe me funksion-jashtëm përpunimit qark dhe sinjal zbulimin mirë si gjurmuesit automjeteve. Ajo është e zbatueshme për monitorimin e largët dhe menaxhimin e motoçikletave, aseteve fikse, menaxhimin e flotës, etj.


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

montim

Produkt Tags

JT600C është një multi-funksion GPS tracker vogël integruar me tiparet e tracker automjeteve dhe tracker portativ. Jo vetëm të vogla, i papërshkueshëm nga uji dhe të pajisur me bateri të madhe backup si gjurmuesit portativ, por me kusht edhe me funksion-jashtëm përpunimit qark dhe sinjal zbulimin mirë si gjurmuesit automjeteve.

Ajo është e zbatueshme për monitorimin e largët dhe menaxhimin e motoçikletave, aseteve fikse, menaxhimin e flotës, etj.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. 6-30V input, të zbatueshme për menaxhimin e automjeteve Location Tracking (përfshirë motoēikletat)

  2. Menaxhimi Inteligjente të energjisë, gatishmërisë kohë> 1 muaj, monitorimin e energjisë në kohë reale.

  3. Konsumi i ulët të energjisë: Minimum 3mA gatishmërisë aktuale.

  4. Built-in sensor triaxial G, të zbatueshme për ndjekjen pasuritë lokacionit

  5. klasën papërshkueshëm nga uji: IP65

  6. AGPS, stacion bazë vendndodhjen ndihmëse

  7. Historia dhënat e magazinimit dhe Inteligjente ngarkimi të dhënave

  8. Multilingual SMS alarmi

  9. Built-in bateri 3300mAh

  lloj Përshkrim
  funksion Mode transmetimit: GPRS / SMS
  Mënyra Inteligjente punës
  query menjëhershëm SMS në pozicionin aktual
  AGPS
  Ndërtuar në sensor triaxial G
  Monitorimi pushtet në kohë reale
  kompensimi Static drift
  Geo-gardh
  statistikat kilometrazhin
  Diferenca kohore set
  Alias ​​set
  Emergjencës kriteri automatik dhe aplikimi
  magazinimit historia e të dhënave (mode inteligjente)
  Alarm: alarm i ulët të energjisë, SOS alarm, hyrja / dalja e alarmit gjeo-gardh, alarmi overspeed, alarm Harsh e frenimit
  Distanca preu pompën e karburantit
  2 inputeve dixhitale / 2 dalje, I fleksibël / O përcaktim

   

  Dimension (LxWxH) 83x58x33mm
  Material Strehimi inxhinieri plastike
  peshë 80g (me pajisje standarde)
  Tensioni punues DC 6-24V
  aktuale të punës 60-80mA
  Ndërtuar në bateri 3300mAh
  Grade i papërshkueshëm nga uji IP65
  GPS Chip SIRF Star III
  band GSM 850/900/1800/1900 Mhz

   

  Dimension (L x W x H) 83 x 58 x 33mm
  peshë 80g (me pajisje standarde)

   

 • produkteve të përafërta

  
  WhatsApp Online Chat!