Portable Tracker JT600 - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

Portable Tracker JT600

Përshkrim i shkurtër:

JT600 është një diellor tracker portativ industrial grade me menaxhimin e krijuese të energjisë, e cila përmban AGPS, thyej-rezistencë, i papërshkueshëm nga uji, papërshkueshëm nga pluhuri dhe mbi 6-muaj e pritjes, etj .. Ajo është aplikuar gjerësisht në monitorimin e largët dhe menaxhimin e vjetra, fëmijët , punëtorët në natyrë, shtabet e qeverisë, eksploruesit, sportistët natyrë, asetet celular, etj


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

montim

Produkt Tags

JT600 është një diellor tracker portativ industrial grade me menaxhimin e krijuese të energjisë, e cila përmban AGPS, thyej-rezistencë, i papërshkueshëm nga uji, papërshkueshëm nga pluhuri dhe mbi 6-muaj e pritjes, etj .. Ajo është aplikuar gjerësisht në monitorimin e largët dhe menaxhimin e vjetra, fëmijët , punëtorët në natyrë, shtabet e qeverisë, eksploruesit, sportistët natyrë, asetet celular, etj


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Menaxhimi i Inteligjente të energjisë me mbi 6-muaj gatishmërisë, monitorimin e energjisë në kohë reale.

  2. Konsumi i ulët të energjisë: Minimum 2mA gatishmërisë aktuale

  3. ndërtuar në sensor triaxial G

  4. 3 proofings: Thyej-rezistenca, i papërshkueshëm nga uji, i papërshkueshëm nga pluhuri

  5. AGPS

  6. Flashlight

  7. Dy-rruga zë

  8. SOS ndriçim sinjal

  9. Historia dhënat e magazinimit

  lloj Përshkrim
  funksion Mode transmetimit: TCP / SMS
  Mënyra Multi-pune: Standard / Vibration / Timer
  query menjëhershëm SMS në pozicionin aktual
  AGPS
  Dyanshëm zë
  Remote dëgjoj-në
  Ndërtuar në sensor triaxial G
  Monitorimi pushtet në kohë reale
  akuzuar diellore
  dritë sinjalizimi
  SOS ndriçim sinjal
  Vetë Geo-gardh / Geo-gardh
  Standby mbi 6 muaj (një raporti në ditë)
  port Serial mbështetur / Konfigurimi distanca
  alarm të ulët të energjisë, alarm SOS, Enter / Exit gjeo-gardh alarm
  Diferenca kohore set
  Alias ​​set

   

  Dimension (LxWxH) 96x51x22mm
  Ngjyrë Black / Orange
  peshë 80g (me pajisje standarde)
  aktuale të punës 60-80mA
  Ndërtuar në bateri 1800mAh
  Grade i papërshkueshëm nga uji  IP65
  Bateria backup 2500mAh
  GPS Chip SIRF Star III
  GSM Band 850/900/1800/1900 Mhz

   

  Dimension (LxWxH) 96 x 51 x 22mm
  peshë 80g (me pajisje standarde)

   

  2016-05-24-226d372039-3dea-44ff-985f-d173e5d7cea3

 • 
  WhatsApp Online Chat!