Smart Lock JT702 - Kina Shenzhen Teknologjia përbashkët

zgjuar Lock JT702

Përshkrim i shkurtër:

JT702 është një lock elektronike mbështetur onlineand zhbllokimin offline tastierës. Tipari kryesor përfshin internet bysystem zhbllokuar dhe fjalëkalimin dinamik nga APP. Pas blerjes së fjalëkalimit dinamike, italso mbështet Zhblloko offline tastierës, të cilat mund të zgjidhin password-marrjes failureor zhbllokuar-failure.Meanwhile, ndarë dizajni lock-litar është zë gjatësia foroptional, multi-derë dhe dyer plotësisht të mbuluara, të cilat mund të parandaluar illegaldismantling. Ajo mund të aplikohet në menaxhimin e kontejnerëve, traile ...


Detail Product

Key Features

Funksione

parametrat

Specifikim

Produkt Tags

JT702 është një lock elektronike mbështetur onlineand zhbllokimin offline tastierës. Tipari kryesor përfshin internet bysystem zhbllokuar dhe fjalëkalimin dinamik nga APP. Pas blerjes së fjalëkalimit dinamike, italso mbështet Zhblloko offline tastierës, të cilat mund të zgjidhin password-marrjes failureor zhbllokuar-failure.Meanwhile, ndarë dizajni lock-litar është zë gjatësia foroptional, multi-derë dhe dyer plotësisht të mbuluara, të cilat mund të parandaluar illegaldismantling. Ajo mund të aplikohet në menaxhimin e kontejnerëve, trailers, van kamion.


 • Previous:
 • Next:

 • 1. Real-time Tracking

  2. Remote Online Unlock

  3. Pranë Offline Unlock

  4. Password dinamike dhe statike

  5. zhbllokimit Illegal / String-prerë Alarm

  lloj Përshkrim
     themelor

  funksion

  ndjekja në kohë reale
  Mënyra e punës: mode kohë, mode ngjarje
  Monitorimi Statusi Lock
  Monitorimi bateri Real-time
  Hape Remote internet
  offline Hape në afërsi
  Password: dinamike dhe statike
   Mode Alarm alarm String-prerë
  alarm parregullt zhbllokimin
  Radhazi alarm gabuar fjalëkalimin
  alarm të ulët bateri
   parametrat Dimension (L x W x H) 178mmx170mmx43mm
  Gjatësia e vargut 285mm
  peshë 1000g
  material inxhinieri plastike
  Ndërtuar në bateri 16000mAh rechargeable Li-ion
  temperatura e punës -20 ℃ - + 70 ℃
  temperatura Storage -40 ℃ - + 85 ℃
  Lageshtia relative 5% - 99%
  klasën mbrojtja IP67  
  aktual Bordi AV.main <120mA, bordi kryesor gatishmërisë <4mA <>
  bateri 16000mAh
  antenë GPS ngulitur
  frekuencave GSM Quad Band: 850/900/1800 / 1900MHz
  Dimension (L x W x H) 178mmx170mmx43mm
  Gjatësia e vargut 285mm
  peshë 1000g
 • 
  WhatsApp Online Chat!