Сад Тракер JT700 - Кина Заедничката технологија Шенжен

Сад Тракер JT700

Краток опис:

JT700 е еден вид на GPS Tracker уред наменета главно за управување и следење на мобилни сад средства. Карактеристиките на JT700 може да биде листа како што следува: поддршка вратата отворена аларм, тампер аларм, водоотпорен, ниска потрошувачка на енергија дизајн, висок капацитет на батеријата, со двојна начин за лоцирање и така натаму. Покрај тоа, инсталацијата е многу лесен и удобен. Покрај контејнерите, JT700 е исто така погоден за далечински мониторинг, приклучни возила, камиони, управување со мобилни средства, други гломазна карго превоз и така натаму.


детали за производот

Клучни карактеристики

функции

параметри

спецификација

Тагови производ

JT700 е еден вид на GPS Tracker уред наменета главно за управување и следење на мобилни сад средства. Карактеристиките на JT700 може да биде листа како што следува: поддршка вратата отворена аларм, тампер аларм, водоотпорен, ниска потрошувачка на енергија дизајн, висок капацитет на батеријата, со двојна начин за лоцирање и така натаму. Покрај тоа, инсталацијата е многу лесен и удобен. Покрај контејнерите, JT700 е исто така погоден за далечински мониторинг, приклучни возила, камиони, управување со мобилни средства, други гломазна карго превоз и така натаму.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 1, Reak мелодија tracjubg

  2, Окружниот одбрана

  3, Отворена врата на алармирање

  4, временска зона поинаков амбиент

  5, анти дизајн демонтирам

  6, степен на заштита: IP67

  7, GPS / Д-Р

  8, со ултра ниска потрошувачка на енергија дизајн

  тип Опис
  основната функција следење во реално време, следење на времето
  Поддршка мулти времето качувањето
  1000pcs слепи површина за
  GPS / Д-Р
  Ниска потрошувачка на енергија
  Временска зона разлика seting
  Далечински рестарт
  одделение IP67 заштита
  анти алармирање disamount
  алармирање област
  вратата се затвори / отворен алармирање
  тип Опис
  основната функција следење во реално време, следење на времето
  Поддршка мулти времето качувањето
  1000pcs слепи површина за
  GPS / Д-Р
  Ниска потрошувачка на енергија
  Временска зона разлика seting
  Далечински рестарт
  одделение IP67 заштита
  анти алармирање disamount
  алармирање област
  вратата се затвори / отворен алармирање
  тип Опис
  основната функција следење во реално време, следење на времето
  Поддршка мулти времето качувањето
  1000pcs слепи површина за
  GPS / Д-Р
  Ниска потрошувачка на енергија
  Временска зона разлика seting
  Далечински рестарт
  одделение IP67 заштита
  анти алармирање disamount
  алармирање област
  вратата се затвори / отворен алармирање
 • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

  
  WhatsApp Онлајн Chat!