Контактирајте не

Шенжен Заедничката технологија копродукции, ООД

Адреса

2 / F, 2 Bldg, Tingwei индустриски парк, бр. 6 Liufang патот

Е-пошта

jointech001@vip.sina.com

телефон

+ 86-755-83236778

Факс: + 86-755-26493511

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!