партнери

информации агент

2016-07-05-04ccb0754c-af44-49eb-80c7-5138c56531bd

Тел: + 976-70114090
Факс: + 976-70124090
Мобилен: + 976-99094124; 99094013
E-mail: contact@gaikham.mn; sales@gaikham.mn
Адреса: Suite # 101, Saruul центар зграда
Narny Зам-55, област Sukhbaatar
Улан Батор, Монголија

GURTAM

2016-07-05-04ccb0754c-af44-49eb-80c7-5138c56531bd

Во задниот дел на зборот Gurtam ние имаме повеќе од 14 години на најдобрата пракса во софтверски инженеринг во областа на GPS следење и еден тим од талентирани специјалисти, посветени на заедничката цел. Заедницата се обединети од страна на континуирано унапредување на комерцијален производ и пет канцеларии во целиот свет - центарот на седиштето и развој во Минск и продажбата на канцеларии во Москва, Бостон, Дубаи и Буенос Аирес. Денес решенија со Gurtam зафаќаат околу 30% од комерцијалните пазарот на превозникот ЗНД и се активно шири во Европа, Блискиот Исток, САД, Јужна Америка, Африка и Австралија, дури и со Нов Зеланд пазарот прислушувани.

Ние се создаде ефективни алатки и направете го тоа добро. Стотици компании низ целиот свет ги користат нашите систем и во сто земји на нашите клиенти, да им пица за испорака и такси услуги, нафтени компании, па дури и тајните служби, имаат корист од Wialon систем. Gurtam производи не може да го смени светот, но тие сигурно ќе го промени вашиот бизнис.

GURTAM

2017-10-23-470285bd05-b5a1-41ac-bad3-9f0cf3c30857
MSD TelematicsPvt. ООД
(ISO 90001-2015, ISO27001, ISO 17712-2013, CMMI Ниво-5 организација)
Адреса : D-33 Infocity 2
Сектор 33Gurugram
Харајана - 122.001
Индија,
д : - + 91-97-11-88-22-22; + 91-98110 57.750; + 91-9871118162
е-маил : elocksupport@traqmatix.com; info@traqmatix.com
веб:  www.traqmatix.com
MSD TelematicsPvt. Ltd е во областа на телематика и сродни домен од 2011.Operating во индискиот потконтинент, СЕП; Европа, Блискиот Исток и Австралија; Wehave соработува и стратешки сојуз со најдобрите компании во областа ofTelematics и телематика Hardwares на глобално ниво.
Customizedservices во доменот е, се разбира нашата експертиза со тим од qualifiedProject менаџери, софтверски инженери, програмери, тестери и IndependetR & D објект за истражување, проектирање и развој на прототипи andproducts.
Тргување под thebrand името на traQmatiX; листата на задоволително clientage вклучува StateGovernments, PSUs како HPCL, индан, HMEL, Bharat мисија Различни Урбан локални тела underSwachch и листа на приватни лица и конгломерати во работењето fieldof флота, турнеја и такси оператори.WhatsApp Онлајн Chat!